Předplatné časopisu Téma

TÉMA

Nahoru

Návod na používání čtečky

Procházení čtečkou

Listovat můžete pohodlně táhnutím prstu do leva či do prava, jako byste chtěli stránky zahodit. Listovat je možné i kliknutím na šipky na stranách.

Výběr konkrétní stránky z vydání

Pokud chcete jít ke konkrétní stránce, stačí oddálit stránku do maxima kolečkem u myši. U dotykových zařízeních vytáhněte seznam listů tažením prstu od spodu stránky. Mezi listy vydání se posouváte chytnutím jednoho listu a tažením do stran (jak myší, tak prstem).

Přístup k profilu a k návodům

Červená navigační lišta je k dispozici i při čtení, je ale částečně skrytá. Pro její vyjetí stačí kliknout myší nebo prstem na úzký červený pruh úplně nahoře. Další možností je pomocí myši stačí najet na červený pruh, na dotykových zařízeních pak lišta vyjede i v případě, že novinami táhnete dolů.

Přibližení a oddálení

Stránku můžete snadno přiblížit nebo oddálit pomocí tlačítek + a - vpravo dole. Můžete k tomu také použít kolečko u myši. U dotykových zařízení zase prsty - oddaluje se a přibližuje klasickým způsobem - pohybem prstů od sebe a k sobě

Stažení týdeníku do zařízení

Pokud půjdete mimo internetové připojení, stačí kliknout na ikonku stahování vpravo nahoře a týdeník se vám stáhne do lokální paměti.

Archiv týdeníku

Pro vstup do archivu stačí kliknout na tlačítko kalendáře a vybrat si v něm den.  TÉMA z daného týdne se poté automaticky otevře.

Nevíte si rady?

Napište nám

Zákaznická linka225 555 777